top of page

Pergole i altanki

W naszej ofercie produktowej znajdą Państwo konstrukcje do wyposażenia ogrodu, tarasu czy dowolnej przestrzeni rekreacyjnej. Polecamy pergole i altanki, które pozwolą stworzyć zaciszne miejsce relaksu i wypoczynku. Dzięki nim można spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, wypić kawę, poczytać książkę czy prowadzić miłe pogawędki ze znajomymi.

Wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów pergole i altanki znajdują zastosowanie zarówno na posesjach prywatnych, jak też na terenach kompleksów hotelowych, przy restauracjach czy kawiarniach. Prezentują się bardzo estetycznie i wizualnie zachęcają do przebywania w ich obrębie.
 

Możemy stworzyć pergole i altanki idealnie dopasowane do danej przestrzeni czy obiektu, o dowolnej wielkości, stylistyce i rodzaju wykończenia. Zadaszone konstrukcje świetnie sprawdzają się podczas ciepłych pór roku, stanowiąc komfortową strefę rekreacyjną. Wszystkich Państwa zainteresowanych tego rodzaju budowlami serdecznie zapraszamy do kontaktu z WSKonsorcjum.

bottom of page