top of page

Remonty

Czy budynek, którym zarządzasz, wymaga gruntownych napraw? Nieszczelne okna, krzywe ściany i przestarzała instalacja sprawiają, że budynek przestaje być efektywny, a korzystanie z niego zaczyna być coraz bardziej uciążliwe. Jest to tym bardziej kłopotliwe, kiedy problemy dotyczą budynków użyteczności publicznej oraz usługowych jak np. szkoły, szpitale czy centra handlowe i hotele. Stan techniczny budynku znacząco wpływa na jego odbiór zarówno przez użytkowników jak i przez okolicę.

 

Skorzystaj z naszych usług! W branży budowlanej działamy od wielu lat jako generalny wykonawca, lecz nasze początki łączą się właśnie z remontami, renowacjami oraz pracami termomodernizacyjnymi! Lata doświadczenia nauczyły nas, jak odnaleźć się w każdej sytuacji – stawimy czoła nawet pozornie niewykonalnym zadaniom! Zaufaj nam, budownictwo kubaturowe nie ma przed nami żadnych tajemnic! Mamy na koncie wiele udanych renowacji domów w zabudowie bliźniaczej, hal magazynowych oraz licznych obiektów gospodarczych.

Planujesz remonty w swojej placówce usługowej lub budynku użyteczności publicznej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!

bottom of page