top of page

Rewitalizacja kąpieliska ROSNOWO

WSKonsorcjum

27 lip 2023

Sukces w Renowacji Infrastruktury w Rosnowie, Gmina Manowo

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią transformacji Rosnowa, malowniczej miejscowości zlokalizowanej w gminie Manowo. Z przyjemnością ogłaszamy zakończenie naszego projektu, który obejmował renowację pomostu, plaży, budowę utwardzonych ścieżek oraz instalację oświetlenia.


Naszym priorytetem była renowacja pomostu, stanowiącego kluczowy element krajobrazu Rosnowa. Starałiśmy się zachować oryginalny charakter konstrukcji, jednocześnie wprowadzając nowoczesne rozwiązania, które zapewnią bezpieczeństwo i wygodę użytkowników na wiele lat.


Prace nad renowacją plaży odbywały się z wielką starannością, aby zapewnić mieszkańcom i odwiedzającym komfort i piękno naturalnego środowiska. Przebudowa obejmowała zarówno prace porządkowe, jak i estetyczne, które uczyniły plażę w Rosnowie jeszcze bardziej atrakcyjną.


Na koniec, ale nie mniej ważne, zainstalowaliśmy nowe oświetlenie. Jest to krytyczny krok w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa i dostępności Kąpieliska po zmroku. Nowoczesne lampy LED, które wybraliśmy, zapewniają wydajne i przyjazne dla środowiska oświetlenie, dodając uroku miejscowości po zachodzie słońca.


Jesteśmy pewni, że te inwestycje przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności Rosnowa, zarówno dla jego mieszkańców, jak i dla odwiedzających. Nasz zespół jest dumny z możliwości współpracy z Gminą Manowo i cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do ulepszenia infrastruktury tej pięknej miejscowości.


Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do skorzystania z nowo odnowionych atrakcji Rosnowa!

bottom of page