top of page

O nas

Firma WSKonsorcjum jest cenionym w branży budowlanej partnerem, którego celem jest tworzenie stabilnych fundamentów na przyszłość. Nasza firma działa na rynku od 2010 roku i posiada bogate doświadczenie oraz fachową wiedzę, która pozwala nam na realizację podstawowych i zaawansowanych prac budowlanych. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie wyburzeń budynków, robót ziemnych, budowania obiektów użyteczności publicznej, termomodernizacji, przebudowy budynków oraz remontów.

Nasza firma kompleksowo zajmuje się realizacją inwestycji kubaturowych, takich jak hale magazynowe i biurowe, budynki wielorodzinne, obiekty użyteczności publicznej.. Realizujemy również zlecenia dotyczące przygotowania terenów rekreacyjnych lub obiektów znajdujących się w ich obszarze.

W WSKonsorcjum terminowość i pełen profesjonalizm są naszymi priorytetami. Nasza oferta skierowana jest między innymi do Inwestorów, którzy poszukują Generalnego Wykonawcy obiektów kubaturowych - nie tylko obiektów  mieszkalnych, ale też obiektów przemysłowych.

Jako firma działająca w 95% w sektorze zamówień publicznych, występujemy jako generalny wykonawca. Dlatego, aby być częścią naszego zespołu, musisz być gotów na terminowe i profesjonalne wykonanie powierzonych zadań. Jesteśmy zawsze skoncentrowani na naszych klientach i ich potrzebach, dlatego poszukujemy pracowników, którzy mają pasję i chęć do tworzenia wyjątkowych projektów i dbają o jakość swojej pracy.

bottom of page