top of page

Wyburzanie budynków gospodarczych i domów

Realizacja wielu projektów budowlanych wymaga odpowiedniego przygotowania terenu. Bardzo często na gruntach przeznaczonych pod nową inwestycję znajdują się stare konstrukcje mieszkalne lub gospodarcze, które uniemożliwiają rozpoczęcie robót. Jedną z naszych głównych specjalności jako generalnego wykonawcy jest wyburzanie budynków gospodarczych i domów. Posiadamy niezbędny sprzęt potrzebny do szybkiego przeprowadzenia rozbiórki oraz do wywiezienia resztek gruzu. Przeprowadzamy wyburzanie skutecznie, zgodnie z przyjętymi dobrymi praktykami i z zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Po skończonych pracach sprzątamy teren i przygotowujemy go do dalszych działań.

W ramach współpracy z nami możesz liczyć na profesjonalną wycenę rozbiórki oraz na opiekę wykwalifikowanych inżynierów najwyższej klasy. Zajmujemy się także niezbędnymi formalnościami administracyjnymi wymaganymi podczas rozbiórek.

Twoja firma planuje realizację nowej inwestycji, ale jej teren wymaga uprzedniego przygotowania? Skontaktuj się z nami! Chętnie porozmawiamy o możliwościach współpracy.

bottom of page