top of page
Crane at Work

Świadczone usługi

Dostosowana do Ciebie

Budowanie z płyty kartonowo-gipsowej

Najwyższej jakości

Generalne wykonawstwo

Opcje budowlane

Profesjonalizm świadczonych usług, terminowość realizacji oraz wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem - to cechy doskonale charakteryzujące WSKonsorcjum.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od wielu lat działa w branży budowlanej, współpracując z Kontrahentami w zakresie realizacji inwestycji kubaturowych. Świadczymy profesjonalne usługi, a wyburzenie budynku gospodarczego, murowanie domów w zabudowie bliźniaczej, przygotowywanie terenów rekreacyjnych czy też termomodernizacja obiektów nie stanowią dla nas dużego wyzwania. Nasze działania przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa, postępując według wytycznych zawartych w przekazanym nam przez Inwestora projekcie.

 

Wyburzanie budynków gospodarczych i domów

Przygotowanie terenu pod nową inwestycję, np. dom typu bliźniak, często wiąże się z koniecznością usunięcia istniejących już starych, murowanych obiektów mieszkalnych lub gospodarczych. Wyburzenia nie należą jednak do najprostszych zabiegów, wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu i szczególnej dbałości o kwestie bezpieczeństwa. Jako firma z ogromnym doświadczeniem w zakresie wyburzeń i bogatym zapleczem sprzętowym, zadbamy o wszystkie szczegóły przeprowadzanych na objętym inwestycją terenie działań. Nasi operatorzy krok po kroku zamienią pozostałości starych obiektów mieszkalnych i gospodarczych w gotowy do wywiezienia gruz, przygotowując teren pod dalsze działania.

Murowanie, remontowanie, termomodernizacje

Wyburzanie domów i innych obiektów to jedynie część oferowanych przez nas usług. Kompleksowo zajmiemy się też realizacją innych prac, dbając o to, aby zarówno dopiero murowane obiekty, jak i te remontowane lub poddane termomodernizacji przez WSKonsorcjum, doskonale spełniały swoją rolę przez wiele kolejnych lat.

Murowane domy w zabudowie bliźniaczej, obiekty gospodarcze, hale magazynowe

Bez względu na typ realizowanego obiektu jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu. Hala magazynowa, biurowiec, murowany dom typu bliźniak, obiekt gospodarczy czy rekreacyjny – każda konstrukcja kubaturowa powstanie terminowo i zgodnie z przyjętymi założeniami projektowymi.

Usługi na najwyższym poziomie

Oferowane przez WSKonsorcjum usługi wyburzeniowe oraz budowlane, to usługi świadczone na najwyższym poziomie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby realizując wyznaczone zadania, spełniać oczekiwania Inwestorów pod względem solidności wykonania, terminowości oraz zachowywania norm bezpieczeństwa. Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy - kompleksowo zrealizujemy każdą inwestycję kubaturową.

bottom of page